top02.jpg
פרופסור עודד מודריק

סגן נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב בדימוס

פרופסור עודד מודריק כיהן כסגן נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב יפו. בין תפקידיו הקודמים, שופט בבית הדין הצבאי לערעורים, היועץ המשפטי של משטרת ישראל, אב בית הדין למשמעת של השב"כ ושל המוסד, ויו"ר ועדת המשמעת של החוקרים הפרטיים. 

קרא עוד >>
ד"ר עו"ד עמירם בנימיני

שופט בית משפט המחוזי בדימוס

השופט בדימוס ד"ר עו"ד עמירם בנימיני הינו בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) ותואר מוסמך במשפטים (L.L.M) מאוניברסיטת תל אביב. את עבודת הדוקטורט במשפטים בנושא הפרת פטנט באיחוד האירופי, כתב באוניברסיטת לונדון שבאנגליה

קרא עוד >>
ד"ר אבי טננבוים

שופט בית משפט השלום בדימוס

השופט בדימוס ד"ר טננבוים נחשב כאחד השופטים הבקיאים ביותר במשפט האינטרנט, פסקי הדין שכתב עוררו עניין רב ונלמדים עד היום באקדמיה. לד"ר טננבוים תארים במחשבים וקרימינולוגיה. הוא זה שטיפל במחוז ירושלים בתיקי המחשבים והאינטרנט של המחוז. 

קרא עוד >>
עו"ד שרון קיסר

שופטת בית משפט השלום בדימוס

השופטת בדימוס, שרון קיסר, כיהנה כשופטת בית-משפט השלום במחוז מרכז. במסגרת כהונתה טיפלה בכל מגוון התיקים הפליליים ובין היתר בתיקים כלכליים מורכבים, בתיקי מיסים, במעצרים, בתיקי תכנון ובנייה, ובמגוון תיקים אזרחיים. 

קרא עוד >>
פרופסור עו"ד אריאל בנדור

כיהן כדיקן הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה, שופט בית-המשפט הצבאי לערעורים

פרופסור אריאל בנדור הוא פרופסור מן המניין ומופקד הקתדרה למחקר משפטי ע"ש פרנק צ'רץ' בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת בר-אילן. תחומי מומחיותו העיקריים הם משפט מינהלי, משפט פלילי ומשפט חוקתי, כולל המישקים ביניהם למשפט הפרטי.

קרא עוד >>
פרופסור שמעון שטרית

משפטן בעל שם ושר לשעבר בממשלת ישראל

פרופסור שמעון שטרית הינו מומחה בעל שם עולמי בתחום המשפט ציבורי וחוקתי ומערכת בתי המשפט. פרופסור שטרית הינו פרופסור אמריטוס מהאוניברסיטה העברית בירושלים, במשך השנים כיהן כפרופסור אורח באוניברסיטת קיימברידג', באוניברסיטת ניו-יורק, באוניברסיטת סן-דייגו, 

קרא עוד >>
ד"ר עו"ד לאה פסרמן-יוזפוב

מתמחה בדיני תאגידים וניירות ערך. מרצה בכירה בפקולטה למשפטים, הקריה האקדמית אונו. 

ד"ר פסרמן-יוזפוב הינה מומחית בעלת שם בתחום דיני התאגידים וניירות ערך. בעלת נסיון רב בבוררויות וגישורים בתחום מומחיותה. מכהנת במגוון תפקידים בעלי אופי שיפוטי:

קרא עוד >>
עו"ד דורון שטרן

הון סיכון הייטק מלונאות איכות סביבה

דורון שטרן משמש כעו"ד מסחרי למעלה מ – 30 שנה. הוא ייסד, יחד עם עו"ד מנחם טולצ'ינסקי, את אחד ממשרדי עורכי הדין המסחריים המובילים בישראל, ומייצג גופי ההשקעות וחברות בתחום ההון סיכון וההיי טק. הוא עורך דין מסחרי בין לאומי מוכר.

קרא עוד >>
עו"ד יוסי תוסיה כהן

כיהן כיו"ר ועד מחוז ירושלים לשכת עורכי הדין

עו"ד תוסייה כהן, עורך דין בעל ניסיון עשיר המשמש במשך שנים רבות כבורר ומגשר. עו"ד תוסייה כהן כיהן במשך שמונה שנים כיו"ר ועד מחוז ירושלים בלשכת עורכי הדין, וכיו"ר ועדת האתיקה של המחוז. עו"ד תוסייה הכהן עמד במשך 8 שנים בראש תוכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין.

קרא עוד >>
עו"ד עמי פולמן

עורך דין פרטי עם ניסיון רב בבוררויות

עו"ד עמי פולמן הינו עו"ד ותיק בירושלים, מומחה בעל שם בתחום הנדל"ן, חדלות פירעון וחברות. עוסק בעריכת דין למעלה מ-35 שנה, בעל נסיון עשיר בהליך הקפאת הליכים.
עו"ד פולמן כיהן כחבר בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין בירושלים ומשמש כבורר בתחומי התמחותו.

קרא עוד >>
ד”ר עו"ד ישגב נקדימון

שופט בית משפט השלום בדימוס, יועץ משפטי של חברת החדשות של ערוץ 2

ד"ר ישגב נקדימון, שופט בית-משפט השלום במחוז מרכז בדימוס, משמש כיועץ המשפטי של חברת החדשות של ערוץ 2. במסגרת תפקידו עוסק עו"ד נקדימון בסוגיות של לשון הרע, הגנת הפרטיות, דיני אינטרנט, זכויות יוצרים, זכויות משדרים, צווי איסור פירסום, חופש הביטוי והעיתונות, חופש המידע ודיני עבודה.

קרא עוד >>
עו"ד צבי בר-נתן

ראש מחלקת ליטיגציה מסחרית ובינלאומית במשרד גולדפרב זלימן ושות'

עו"ד בר-נתן הינו מומחה בעל-שם בתחום הליטיגציה המסחרית לסוגיה, ועוסק בליטיגציה בתחום המשפט האזרחי-מסחרי, ובכלל זה בתחומי דיני חברות, דיני חוזים, דיני בנקאות, תקשורת, לשון הרע, דיני מכרזים ועוד.

קרא עוד >>
פרופסור ישראל גלעד

מומחה בדיני נזיקין

פרופסור ישראל גלעד הוא מומחה מוביל בתחום דיני הנזיקין ותחום דיני ההתיישנות האזרחית, וחוקר ומורה, בין היתר, גם בתחומים של  דיני התאגידים, אמצעי תשלום וניתוח כלכלי של המשפט. ספרו "דיני נזיקין – גבולות האחריות" הוא מספרי היסוד בתחום המצוטט רבות על ידי בתי המשפט ובמיוחד בית המשפט העליון כמו גם מאמריו הרבים בתחום.

קרא עוד >>
עו"ד אסף פוזנר

מומחה בדיני נזיקין ורשלנות רפואית

עו"ד פוזנר מתמחה בתחומי המשפט האזרחי השונים, ובמיוחד דיני קניין ודיני נזיקין, עיקר פעילותו של עו"ד פוזנר במהלך השנים, הוא בהופעות בבתי המשפט השונים, וזאת במאות תיקים ובמגוון גדול של נושאים ולרבות נזיקין ורשלנות רפואית, משפט חוקתי, חוזים, אכיפת פסקי חוץ, קניין וקניין רוחני, לשון הרע, תביעות ייצוגיות, הקדשות ועיזבונות ודיני הימורים.

קרא עוד >>
עו"ד יורם אלרואי

עורך דין

עוסק דרך קבע בבוררות ובגישור. משמש כבורר וכמגשר הן במסגרת בתי-המשפט והן מחוץ לבתי המשפט ושימש כבורר או כמגשר במאות סכסוכים. היה שותף במשרד י. גורניצקי ושות' במשך 18 שנים עד שפרש לצורך הקמת משרד עצמאי, אותו הוא מקיים גם היום עם שותפיו. מוסמך למשפטים (LL.M) מאוניברסיטת הרווארד, ארה"ב,

קרא עוד >>
עו"ד יעקב אבימור

מומחה בדיני נזיקין ורשלנות רפואית

מעורכי הדין המובילים בתחום הליטיגציה בכלל ובפרט בתחום נזיקין ורשלנות רפואית ובכלל זה מייצג את מרבית המוסדות הרפואיים בארץ. כמו גם חברות הביטוח המובילות בתחום זה. שותף להלכות המשמעותיות ביותר של בית משפט העליון בתחום הרשלנות הרפואית כגון: הולדה בעוולה (פס"ד זייצוב, פס"ד המר), עמימות נסיבתית (פס"ד מלול) ועוד. 

קרא עוד >>